Naujausi įrašai

Archyvas

Ilgai lauktas dokumentinis filmas “Sengirė”


Kviečiame pasižvalgyti po įspūdingus senosios girios plotus Lietuvoje, kurie alsuoja paslaptimi ir gyvybe. Patys kūrėjai filmą apibūdina taip: “Poetiškas, ne tipiškas filmas apie gamtą kviečia žiūrovus į begalinę kelionę. Pradedant nuo miško brūzgynų iki vilkų urvų, kylant aukštyn į juodųjų gandrų lizdus ir neriant gilyn į povandeninius miškus, ir sugrįžtant į pakraštį miško, kur gyvena žmogus. Nėra jokio užkadrinio balso, tik beveik apčiuopiami, stiprūs girios ir jos gyventojų garsai bei kamera užfiksuotos magiškos akimirkos.”

Filmo “Sengirė” premjera vyks Kovo 29 d. (“Kino pavasario” uždarymo filmas). Nuo kovo 30 dienos (prieš pat Šv. Velykas) filmas bus pradėtas rodyti daugelyje Lietuvos kino teatrų.

Daugiau sužinokite apsilankę filmo tinklalapyje https://www.sengire.lt/ltUž šio tinklalapio turinį atsako tik jo autoriai. Jo turinys nebūtinai atspindi Europos Sąjungos nuomonę. Nei Mažųjų ir vidutinių įmonių reikalų vykdomoji įstaiga (EASME), nei Europos Komisija nėra atsakingos už jame teikiamos informacijos panaudojimą.

The sole responsibility for the content of this webpage,lies with the authors. It does not necessarily reflect the opinion of the European Union. Neither the EASME nor the European Commission are responsible for any use that may be made of the information contained therein.

Algirdo g. 22-3, Vilnius, 03218 Lietuva

©  LIFE OSMODERMA, 2017 
©  LIETUVOS GAMTOS FONDAS , 2017