Naujausi įrašai

Archyvas

Kviečiame į nuotolinę konferenciją apie negyvą medieną

2020 rugsėjo 10 diena

Rugsėjo 22 dieną kviečiame dalyvauti nuotolinėje konferencijoje „Negyvos medienos svarba miestuose.“ Stuobriai, išvartos ir virtuoliai, nudžiūvusios medžių šakos, plyšiai ir drevės esančios žaliuojančiuose medžiuose mokslininkų vadinamos negyva mediena. Ši negyva mediena yra tūkstančių įvairių organizmų gyvenamoji aplinka, maistas ar laikina slėptuvė. Biologinės įvairovės palaikymui ypač vertingi yra medžiai senoliai, nes juose gausu drevių, atsilupusios žievės, negyvų šakų, kuriose apsigyvena retos vabzdžių, kerpių, paukščių ir žinduolių rūšys. Tokie medžiai dažnai auga ne miško žemėje, o senuose dvarų ir miestų parkuose, alėjose palei kelius, šalia sodybų ir kitose urbanizuotose teritorijose.

Nuotolinėje konferencijoje „Negyvos medienos svarba miestuose“ pranešėjai iš Lietuvos, Latvijos ir Švedijos pasidalins urbanizuotose teritorijose esančios negyvos medienos tvarkymo ir medžių senolių priežiūros galimybėmis, problemomis ir jų sprendimais. Į šią konferenciją kviečiame medžių senolių savininkus, valdytojus ir tyrinėtojus, kuriems rūpi, kaip rasti kompromisą tarp visuomenės patogumo ir gamtos apsaugos priemonių.

Norinčius dalyvauti prašome registruotis iki rugsėjo 17 d. elektroniniu paštu: adele.b@glis.lt Dalyvavimas konferencijoje bus įmanomas tik užsiregistravus ir gavus unikalų dalyvio kodą bei prisijungimo instrukciją. Pranešimus bus galima klausytis pasirinktinai lietuvių arba anglų kalbomis.


Už šio tinklalapio turinį atsako tik jo autoriai. Jo turinys nebūtinai atspindi Europos Sąjungos nuomonę. Nei Mažųjų ir vidutinių įmonių reikalų vykdomoji įstaiga (EASME), nei Europos Komisija nėra atsakingos už jame teikiamos informacijos panaudojimą.

The sole responsibility for the content of this webpage,lies with the authors. It does not necessarily reflect the opinion of the European Union. Neither the EASME nor the European Commission are responsible for any use that may be made of the information contained therein.

Algirdo g. 22-3, Vilnius, 03218 Lietuva

©  LIFE OSMODERMA, 2017 
©  LIETUVOS GAMTOS FONDAS , 2017