Naujausi įrašai

Gamtininkai per medžius milžinus tiesia retoms rūšims kelią nuo Vilniaus iki Kauno

Įspūdingai atrodantys seni medžiai yra ne tik istorinis ir kultūrinis palikimas, bet ir unikali buveinė daugeliui gyvūnų, paukščių ir vabalų rūšių. Gaila, tačiau tokių medžių mūsų kraštovaizdyje vis mažėja. Dėl to nukenčiame ne tik mes, praradę galimybę grožėtis šiais milžinais, tačiau tie, kuriems šie medžiai buvo paskutiniai sunkiai surasti namai ar užuovėja. Projekto komanda jau daugiau nei pusę metų akylai ieško tokių medžių-milžinų. Svarbiausia surinkti duomenis apie tokius medžius, augančius tose vietose, kur aptinkamas ir niūriaspalvis auksavabalis ir nustatyti galimybes saugomoms vabalų rūšims migruoti iš vienos teritorijos į kitą. Galimybė migruoti vadinama ekologiniu niūriaspalvio

Už šio tinklalapio turinį atsako tik jo autoriai. Jo turinys nebūtinai atspindi Europos Sąjungos nuomonę. Nei Mažųjų ir vidutinių įmonių reikalų vykdomoji įstaiga (EASME), nei Europos Komisija nėra atsakingos už jame teikiamos informacijos panaudojimą.

The sole responsibility for the content of this webpage,lies with the authors. It does not necessarily reflect the opinion of the European Union. Neither the EASME nor the European Commission are responsible for any use that may be made of the information contained therein.

Algirdo g. 22-3, Vilnius, 03218 Lietuva

©  LIFE OSMODERMA, 2017 
©  LIETUVOS GAMTOS FONDAS , 2017