Naujausi įrašai

Ko apie senų ąžuolynų apsaugą galima pasimokyti iš švedų?

Birželio 10-14 dienomis projekto „Ekologinio tinklo nuo brandžių medžių priklausomiems organizmams sukūrimas" komanda lankėsi Švedijoje. Kelionės tikslas buvo susipažinti su Švedijoje vykdomų niūriaspalvio auksavabalio (Osmoderma barnabita) ir kitų saproksilinių rūšių tyrimais, apsauga ir buveinių atkūrimo darbais. Švedijoje, kaip ir Lietuvoje, bei daugelyje kitų Europos šalių stebimas natūralių buveinių, tokių kaip plačialapiai miškai ar medžiais apaugusios ganyklos – būklės prastėjimas. Siekiant pagerinti šių buveinių bei jose gyvenančių rūšių būklę, Švedijos gamtosaugininkai vykdo projektą LIFE Bridging the Gap, kurio tikslas yra pagerinti 30-ties pietryčių Švedijos senųjų ąžuolynų būklę,

Už šio tinklalapio turinį atsako tik jo autoriai. Jo turinys nebūtinai atspindi Europos Sąjungos nuomonę. Nei Mažųjų ir vidutinių įmonių reikalų vykdomoji įstaiga (EASME), nei Europos Komisija nėra atsakingos už jame teikiamos informacijos panaudojimą.

The sole responsibility for the content of this webpage,lies with the authors. It does not necessarily reflect the opinion of the European Union. Neither the EASME nor the European Commission are responsible for any use that may be made of the information contained therein.

Algirdo g. 22-3, Vilnius, 03218 Lietuva

©  LIFE OSMODERMA, 2017 
©  LIETUVOS GAMTOS FONDAS , 2017