Naujausi įrašai

Parengta niūriaspalvio auksavabalio veisimo programa padėsianti rūšies populiacijų atkūrimui

Mažėjant senų, drevėtų ir dažnai nebeišvaizdžių medžių skaičiui nyksta daugybė nuo jų priklausomų gyvūnų, grybų ir kerpių. Vienas iš jų – šių nykstančių rūšių ambasadorius – niūriaspalvis auksavabalis. Tačiau spartus buveinių nykimas yra ne vienintelė šios rūšies išlikimui iškylanti kliūtis. Sekanti bėda atsiranda, kai buveinių lieka taip retai, kad netgi atkūrus tinkamą buveinę, retieji vabalai ten nebegrįžta, kadangi niūriaspalvis auksavabalis yra labai sėsli rūšis ir artimiausia vieta, kurioje jie dar gyvena, jau yra per toli. Siekdami pagerinti bei atkurti šio paslaptingo ir reto vabalo populiaciją parengėme niūriaspalvio auksavabalio (Osmoderma barnabita) veisimo programą. Šios programo

Už šio tinklalapio turinį atsako tik jo autoriai. Jo turinys nebūtinai atspindi Europos Sąjungos nuomonę. Nei Mažųjų ir vidutinių įmonių reikalų vykdomoji įstaiga (EASME), nei Europos Komisija nėra atsakingos už jame teikiamos informacijos panaudojimą.

The sole responsibility for the content of this webpage,lies with the authors. It does not necessarily reflect the opinion of the European Union. Neither the EASME nor the European Commission are responsible for any use that may be made of the information contained therein.

Algirdo g. 22-3, Vilnius, 03218 Lietuva

©  LIFE OSMODERMA, 2017 
©  LIETUVOS GAMTOS FONDAS , 2017