Naujausi įrašai

Archyvas

Akimirkos iš renginio „Gamtos paslaptys Kauno ąžuolyne“


Birželį gamtininkai, arboristai, vabalų specialistai kauniečiams Kauno ąžuolyne pasakojo apie čia gyvenančias rūšis. Arboristai atskleidė medžių senolių reikšmę bei metodus, kuriais profesionalai geba pratęsti medžio amžių, Tado Ivanausko muziejaus specialistai pasakojo apie ant šių medžių gyvenančius visoje Europoje itin saugomus vabalus – niūriaspalvius auksavabalius. Ornitologai, šikšnosparnių ekspertai atskleidė, kokį prieglobstį ir nakvynę seni medžiai suteikia smulkiems ir naktiniams paukščiams, šikšnosparniams ir kaip galime paukščiams pagelbėti, jei šalia senų medžių jau nėra išlikę. Taip pat kalbėta apie invazines rūšis, kurios šiandien lopinėlis po lopinėlio išstumia šimtmečiais Lietuvoje žaliavusius augalus.

Ir jums įdomu, kokioms rūšims senas ąžuolas yra jaukiausi namai?

Tuomet žiūrėkite Lietuvos gamtos fondo parengtą vaizdo reportažą.Už šio tinklalapio turinį atsako tik jo autoriai. Jo turinys nebūtinai atspindi Europos Sąjungos nuomonę. Nei Mažųjų ir vidutinių įmonių reikalų vykdomoji įstaiga (EASME), nei Europos Komisija nėra atsakingos už jame teikiamos informacijos panaudojimą.

The sole responsibility for the content of this webpage,lies with the authors. It does not necessarily reflect the opinion of the European Union. Neither the EASME nor the European Commission are responsible for any use that may be made of the information contained therein.

Algirdo g. 22-3, Vilnius, 03218 Lietuva

©  LIFE OSMODERMA, 2017 
©  LIETUVOS GAMTOS FONDAS , 2017