Naujausi įrašai

Archyvas

Už aplinkos problemų žemėlapį „Kauno ąžuolyno medžių būklė ir tvarkymo galimybės“ įteikta premija

Konferencijoje apie kartografijos bei GIS (geografinių informacinių sistemų) technologijų taikymą bei mokslinių tyrimų praktiką Lietuvoje „CartoCon2019", vykusioje šių metų lapkričio 22d., Lietuvos gamtos fondo atstovui Danui Augučiui buvo įteikta Andriaus Kapočiūno premija už aplinkos problemų žemėlapį „Kauno ąžuolyno medžių būklė ir tvarkymo galimybės“.Duomenis žemėlapiams rinko didelė „LIFE OSMODERMA“ projekto komanda: Danas Augutis, Dalia Bastytė-Cseh, Alvydas Gintaras, Indrė Čeidaitė, Marija Tamkevičiūtė, Adelė Markevičiūtė bei arboristas Renaldas Žilinskas.


Andriaus Kapočiūno metinė premija už aplinkos problemų žemėlapį (Andrius Kapočiūnas Environmental Map Award) skiriama už profesionaliai parengtą originalų kartografinį Kūrinį, kuris gali tiesiogiai ar netiesiogiai (pavyzdžiui, per poveikį rinkėjams) padėti pagerinti valstybės ir (arba) verslo organizacijų aplinkosaugos politiką ar plėtros strategijas.


Pateiktus kūrinius vertina Lietuvos kartografų draugijos ekspertų komisija pagal šiuos kriterijus:

  • Poveikis (aiškiai išreikštas tikslas ir žemėlapio praktinė vertė) – 40%;

  • Duomenų kokybė (patikimumas, išsamumas, tikslumas, atitinkantys žemėlapio tikslą) – 30%;

  • Kartografinio vaizdo kokybė (aiškumas, semantinis taisyklingumas, estetika, stilius) – 30%.

Visa komanda labai džiaugiasi profesionaliu Dano Augučio darbu bei jo įvertinimu!
Nuotraukos Dano Augučio.

Už šio tinklalapio turinį atsako tik jo autoriai. Jo turinys nebūtinai atspindi Europos Sąjungos nuomonę. Nei Mažųjų ir vidutinių įmonių reikalų vykdomoji įstaiga (EASME), nei Europos Komisija nėra atsakingos už jame teikiamos informacijos panaudojimą.

The sole responsibility for the content of this webpage,lies with the authors. It does not necessarily reflect the opinion of the European Union. Neither the EASME nor the European Commission are responsible for any use that may be made of the information contained therein.

Algirdo g. 22-3, Vilnius, 03218 Lietuva

©  LIFE OSMODERMA, 2017 
©  LIETUVOS GAMTOS FONDAS , 2017