Naujausi įrašai

Archyvas

Vyksta Europos žaliosios savaitės renginiai – Lietuvoje „Gamtos paslaptys Verkių regioniniame parke"

Šių metų #EUGreenWeek mus visus skatina imtis iniciatyvos ir dirbti kartu siekiant geriau įgyvendinti aplinkosaugos teisės aktus. Tai bus naudinga ne tik mūsų gyvenimo kokybei bei gerovei, bet ir ekonomikai. Daugiau apie tai paskaityti galite čia: https://www.eugreenweek.eu


Visoje Europoje nuo gegužės 13d. iki birželio 9 d. vyks renginiai skirti įvairioms visuomenės grupėms. Šių metų #EUGreenWeek pagrindinis tikslas atkreipti dėmesį į aplinkos apsaugos teisės aktų taikymą bei panaudojimą visoje Europoje. Aplinkosaugos įstatymai turi didelį poveikį mūsų gyvenimui. Įvairiais teisės aktais stengiamasi gerinti vandens ir oro kokybę, apsaugoti gamtą, skatinti perdirbimą ir atliekų tvarkymą. Tačiau norint iš tikrųjų padaryti pastebimą skirtumą, šie ES įstatymai turi būti tinkamai įgyvendinti.Vilniuje Jus kviečiame sudalyvauti renginyje "Gamtos paslaptys Verkių parke" vyksiančiame gegužės 24d. Verkių regionine parke. Renginio metu sužinosite apie itin retoms rūšims kuriamą ekologinį tinklą, susipažinsite su naujais Verkių regioninio parko gyventojais – auksavabaliais. Diskutuosime kodėl ir kaip jie čia atsirado ir ką mes galime padaryti, jog aplinkos apsauga taptų aktualesnė ne tik gamtininkams, bet ir visuomenei. Taip pat, kartu su entomologu, mikologe ir kitais gamtosaugos specialistais persikelsime į seniausių parko gyventojų karalystę bei susipažinsime su jos įnamiais, savininkais ir nuomininkais. Vėlyvą penktadienio vakarą, išgirsime šikšnosparnių pašnekesius, o nusileidus saulei pradėsime naktinę šikšnosparnių medžioklę.Daugiau apie renginį:

Daugiau apie Europos žaliąją savaitę:

https://www.eugreenweek.eu/enUž šio tinklalapio turinį atsako tik jo autoriai. Jo turinys nebūtinai atspindi Europos Sąjungos nuomonę. Nei Mažųjų ir vidutinių įmonių reikalų vykdomoji įstaiga (EASME), nei Europos Komisija nėra atsakingos už jame teikiamos informacijos panaudojimą.

The sole responsibility for the content of this webpage,lies with the authors. It does not necessarily reflect the opinion of the European Union. Neither the EASME nor the European Commission are responsible for any use that may be made of the information contained therein.

Algirdo g. 22-3, Vilnius, 03218 Lietuva

©  LIFE OSMODERMA, 2017 
©  LIETUVOS GAMTOS FONDAS , 2017